Zawiasy do szkła

zawiasy do szkła

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne, praktyczne zawiasy do szkła, które umożliwią trwały i łatwy montaż drzwi w szafkach i innych meblach w Twoim domu. Oferowane przez nas mosiężne okucia charakteryzują się wyjątkową odpornością na odkształcenia oraz trwałością, dzięki czemu otwieranie i zamykanie drzwi przebiega płynnie przez wiele lat nawet przy częstym użytkowaniu. Ponadto, wyroby są odporne na czynniki atmosferyczne i korozję, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować w pomieszczeniach, w których panuje duża wilgotność, np. w łazience.

Posiadamy zawiasy do szkła przeznaczone do mebli różnego rodzaju, na przykład okucia z funkcją unoszenia oraz do montowania ze ścianą lub podłogą. Można u nas znaleźć łączenia parawanowe, narożne i ościeżnicowe oraz całą gamę standardowych zawiasów do szklanych drzwi. Z uwagi na szeroki kąt otwarcia (90, 135 oraz 180 stopni) zapewniają one łatwy dostęp do produktów znajdujących się na półkach.

Poza aspektami funkcjonalnymi zadbano również o walory estetyczne produktów. Do ich wykończenia użyto chromu błyszczącego i stali szczotkowanej. Takie okucia doskonale wpasowują się we wnętrza urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu – nie rzucają się w oczy, a jednocześnie stają się stylowym wykończeniem mebli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *