Akcesoria do balustrad szklanych

Akcesoria do balustrad szklanych

Oferujemy praktyczne akcesoria, które posiadają także wysokie walory estetyczne. W naszej ofercie znajdują się profile balustrad szklanych, a także mocowania punktowe do szkła i uniwersalne mocowania do balustrady. Wszystkie produkty stworzone zostały z myślą o zagwarantowaniu jak najlepszego standardu wykończenia. Jednocześnie ich celem jest zapewnienie bezpiecznego montażu. Instalowane mogą być w prywatnych domach, budynkach biurowych, galeriach handlowych.

W naszej ofercie znajdują się produkty wykonane z mocnego materiału, jakim jest stal nierdzewna. Z uwagi na swoje właściwości doskonale sprawdza się przy poręczach, mocowaniach, itp. Materiał jest bowiem odporny na działanie szkodliwych czynników, jak: uszkodzenia mechaniczne, wysoki poziom wilgotności, zarysowania, itp. Dzięki swojej trwałości produkt przed bardzo długi czas zachowuje swój estetyczny wygląd.

W tej kategorii znajdą Państwo niezawodne profile i mocowania do balustrad. Są to akcesoria niezbędne do utrzymania stabilnego i solidnego montażu szklanych konstrukcji. Świetnie sprawdzą się nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale również estetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *